1992 yılında kurulan şirketimiz bugün 2. Kuşak işletmecileriyle büyük bir ivme kazanmış olup Yüksek tuttuğu hedeflerine emin adımlarla ilerlemiş ve edindiği tecrübeleri günümüz koşullarına göre; en iyi şekilde değerlendirerek, kendisini daha yukarılara taşımış bir kuruluştur. Kuruluşundan günümüze kadar, her zaman uygun fiyat ve kaliteli ürün politikasıyla hizmet veren REM BİLGİSAYAR, müşterilerine yine en iyi hizmeti vermek ve daha hızlı iletişime geçebilmek için web sitesini güncellemiştir.

Kurum yapısı olarak ufkunu geniş tutan Şirketimiz, Network Bilişim güvenliği ve danışmanlık, kurumsal firmaların IT ihtiyaçlarını karşılamak ve Yıllık yapılan sözleşmelerle teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Hizmette daha ileri götürecek projelerle ürün yelpazesini daha da genişleterek AR-GE ve eğitim çalışmaları tamamlanmış ve kadrosu oluşturulmuş hizmet alanlarını da bünyesine eklemiştir. Santral ve IP Santral çok noktalı voip uygulamaları, Şirket içi güvenlik ve yazılım Çözümleri, 5651 sayılı kanun Log (kayıt) ve İmzalama çözümleri, Kamera ve Güvenlik sistemleri kurulum ve hizmetini de başarılı bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Çalışmalarını müşteri memnuniyeti odaklı geliştiren REM Ailesi Türkiye’nin en başarılı 100 kurulusu arasında bulunan Kurumlarla çalışmakta ve portföyünü her gecen gün daha da genişletmektedir. Siz değerli müşterilerimizle birlikte ilerlemeye devam eden REM Bilgisayar, hizmette samimiyet, müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün, uygun fiyat ve hızlı sevkiyat ile çıtasını yükseltmeye devam edecektir.

Birlikte yola çıktığımız ve birlikte yürüdüğümüz tüm ekip arkadaşlarımız ile, çözüm ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte daha çok yol alacağımızın bilincindeyiz ve ilerlemeye devam edeceğiz.


 

MİSYONUMUZ

Müşteri Çalışan ve Kurum ilişkisini; büyük bir aile olarak değerlendiren anlayışa sahip olan REM Bilgisayar, sorunun değil her dönem çözümün bir parçası olmuştur. Aynı çizgide daha büyük başarılara doğru yoluna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Ürettiğimiz uzun vadeli çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle, en kısa sürede ve performans yüksek bir şekilde kurumsal değişimi ve gelişimi bizimle yaşamalarını sağlamak. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın başarılarımızla gurur duyacağı bir AİLE olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Güvenilir ve hep güvenilecek bir firma olarak kalmak

Öğrenen ve öğretici olmak

Bilgiyi Paylaşmak

Çalışanları, Tedarikçi ve müşterileri bir değer olarak görmektir.